Mepa Hakkında Bir Şeyler Ara

Loading...

Mepa Ürün Kurulum Videoları

Mepa Uzmanları sizlerin zamandan ve hata yapmadan ürün kurulumlarını yapmanız için uygun teknik video ve dokumantasyonları hazırlar. Tüm danışmanlık ve servis hizmetlerinin yanında ürün kurulum videoları ile sizlere zaman kazandırır. bir üründe Sorun yaşıyorsanız videolarımız sizlere yol gösterecektir.dogru ve detaylı kurulumlar için izlemelisiniz. herzaman deneyimli ve tecrübeli olmanız mepa danışmanları güvencesindedir.

DK-80

Mutfağınızdan Çocuk Odanıza Salonunuzdan Yatak odasına Kadar kullanım çeşitliliği sağlayan dar alanların yeni trendi DK - 80


S 45

Tek mekanizma ile katlanır kapı sistemi sayesinde 2 kapaklı,4 kapaklı ve köşe gardrop tasarımlarınıza ilham oluyor. S 45 katlanır kapı sistemlerinde kesintisiz,senkronize hareket sistemi sağlamaktadır.


SMR Z

Otamatik ortadan açılan masa rayı ile dar alanlarda geniş kullanım alanı yaratabilirsiniz. sağa ve sola eş zamanlı açılabilen SMR Z sessiz ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar.


05 MKK 100

Kayar-katlanır kapak mekanizması 05 MKK 100 (max. 25kg) taşıma kapasiteli, üstten ağırlık taşımalı sistemdir. gardroplarınıza daha fazla kullanım alanı sağlayan 05 mkk 100 gömme gardrop sistemi olarakta kullanılmaktadır.


SKS 100 2B

SKS 100 - 2B Katlanır Kapak Sistemi maksimum 100 kg ağırlığında kapaklar için uygulanabilir. özgün tasarım ve fonksiyonel özelliği ile tasarımlarınızda daha özgür olmanıza olanak sağlamaktadır. Evinizde ve ofisinizde ara bölmeler oluşturun.


FKM 80

Ofislerinizde ve evlerinizde kullanabileceğiniz mükemmel fonksiyonel bir ürün olan FKM 80 hem duvar dış yüzeyinde hem de duvar arasında kullanımı ile kullanım şekli ile daha özgürdür. FKM 80 ile evinizde sessiz çalışma alanları oluşturun


VENUS 11 S

Ofislerinizde ve evlerinizde kullanabileceğiniz mükemmel fonksiyonel bir ürün olan VENUS 11 ile ofislerinize güzellik katacaktır. VENUS 11 tek kullanımı ve çift kullanım olanağı sağlayan üründür.


VENUS 22 S

Ofislerinizde , mutfaklarınızda ve Otel banyo alanlarında kullanabileceğiniz mükemmel fonksiyonel bir ürün olan VENUS 22 S ile cam bölmeli alanlar oluşturun. sessiz ve uzun ömürlü çalışma sistemi ile 8 - 12 mm arasındaki cam kalınlıklarını desteklemekdir.


HSK 85

Ofislerinizde ve evlerinizde kullanabileceğiniz mükemmel fonksiyonel bir ürün olan HSK 85 hem duvar dış yüzeyinde hem de duvar içinde kullanım olanakları sunmaktadır. eş zamanlı çalışma şekli ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır.


HSK 85 C

Ofislerinizde ve evlerinizde kullanabileceğiniz mükemmel fonksiyonel bir ürün olan HSK 85 C eş zamanlı çalışma şekli ile öne çıkmaktadır. özellikle ofislerinizde ara bölmeler oluşturmanıza olanak sağlamaktadır.


PYRAMID 100-85

Üstten asmalı Kapak Sistemi ile beraber dolap dışından senkronize olarak çalışmaktadır. fren uygulanabilir bir ürün olan ( pyramid 100 - 85 ) 40-80 kg taşıma kapasitesine sahiptir.


SLIDER

Alttan Taşıyan Kapak Sistemi ile beraber dolap içinden senkronize olarak çalışmaktadır. fren uygulanabilir bir ürün olan ( slider ) 40-80 kg taşıma kapasitesine sahiptir.