Mepa Hakkında Bir Şeyler Ara

Loading...

Mepa'da Kalite

Mepa’da ürün kalitesi bizim için fonsiyonellik ve dayanıklılıktan çok daha fazlasını ifade eder.
Ürünlerimizin montajı kusursuzca gerçekleştirilmeli ve çok yönlü kullanımlara sunulmalıdır.
Mepa, ürünlerinin kalitesini yaşamla eşleştirir. Bu bakışla daha uzun süreli kullanım ve kolay monte edilebilen ürünler üretir. Her zaman dünya trendlerini takip ederek, yenilikçi yaklaşımları ürünlerine yansıtır ve mobilya endüstrisinin kulanımına sunar.

TSE Belgesi

Üretim ve kalitemizi dünya standartlarına göre belirliyoruz.

ISO Belgesi

Üretim ve kalitemizi dünya standartlarına göre belirliyoruz.

IQNET Kalite Sertifikası

Üretim ve kalitemizi dünya standartlarına göre belirliyoruz.

TÜVRheinland Sertifikası

Üretim ve kalitemizi dünya standartlarına göre belirliyoruz.

Kalite Belgelerimiz

Avrupa standartlarında onaylanmış kalite belgelerimiz, Türkiye ve dünyanın birçok kalite kontrol testlerinden onay almıştır. Mepa bu anlayışla üretimine kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.

MEPA Operasyonel Kalite

Mepa sağladığı lojistik imkanlarıyla rakiplerinden ayrılırken, aynı zamanda satış sonrası hizmetleriyle de mobilya endüstrisini destekler. Kullandığı teknolojik altyapıları ve sistemleri tasarımdan üretime kadar tüm aşamalarda titizlikle uygular.
Ürünleri, dağıtım ağı ve yarattığı istihdam ile Türkiye’nin yerli ve milli üretimine katkı sağlamaya devam eden Mepa, her zaman operasyonel yeniliklere açıktır.

MEPA Ürün Kalitesi

Mepa ürünlerini kaliteden ödün vermeden üretir. Ürünleri çok yönlü kullanıma uygundur; montaj ve uygulamaları kolaydır.

Mepa ürünleri, sağlamlığı ve fonksiyonelliğiyle, mobilya kullanımını konforlu hale getirerek günlük yaşamı kolaylaştırır. Dünya çapında gerçekleştirdiği mutfak kullanıcısı gözlemleri ile yeni analizler yaparak ürünlerini geliştirir. Mepa ürünleri fonksiyonelliği, sağlamlığıyla vazgeçilmez olmalı ve yıllar boyunca mutfak kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamalıdır.

MEPA Sevis Kalitesi

Mepa müşterilerinin ihtiyaçlarını anlar; sunduğu hizmet ve ürünlerle beklentilerini karşılar. Geniş kapsamlı ve kaliteli çözümleriyle iş ortaklarını üretim ve tüm süreçlerinde destekler.
Yeni projelere açık olan Mepa, sunduğu yeni yöntemler ve tecrübesiyle iş ortaklarının başarılarına katkıda bulunur.

Mepa ürünleri, mobilya kullanımını konforlu hale getirir ve günlük yaşamı kolaylaştırır. Dünya çapında gerçekleştirdiğimiz mutfak kullanım gözlemleri ile tipik işleri, geliştirmeye yönelik analiz ediyoruz. Ürünlerimiz vazgeçilmez olmalı ve yıllar boyu mutfak kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamalıdır.

<