Mepa Hakkında Bir Şeyler Ara

Loading...

Mepa Sizleri ileri taşımak için hep hareket halinde.

Kuruluşundan bu yana iş ortaklarından aldığı ilham ve fikirler ile hareket eden Mepa, sunduğu ürünlerle iş ortaklarını ve sektörü ileri taşımayı hedefler. Ürünlerini üretirken sadece tasarım değil işlevsellik ve kaliteyi de ön planda tutarak iş ortakları ile birlikte büyür.
Mepa, birlikte hareket etmek, birlikte düşünmek birlikte tasarlamak, daha iyi bir yaşam ve daha iyi bir dünya için hep birlikte aynı yolda yürümeyenin doğruluğuna inanır.

MEPA MİSYON DEĞERLER

Mepa çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. Ülkesi, iş ortakları, satış noktaları ve yan sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olma hayaliyle yola çıkmıştır. Kaliteli ve yenilikçi ürün grubları ile beraber dünyada ve ülkesinde bilinen ve beğenilen marka olmayı hedefler.

NEDEN MEPA

Son teknoloji, işlevsellik, yenilikçi bakış açısı, kullanışlı tasarım ve doğru entegrasyonla ürünlerini üretir. Çeşitli işlevler için yüksek kaliteli sürgülü kapak ve sürme kapak sistemler, masa sistemleri ve mekanizmalar tasarlar. Mepa her mobilyanın inovatif bakış açısına ve fonksiyonel çözümlere ihtiyacı olduğuna inanır.

MEPA'DA RAKAMLAR

Mepa oluşturduğu ihracat ağı ve istihdamla birikte Türkiyenin yerli ve milli üretimine katkı sağlamaya devam eder. Herzaman daha fazla istihdam ve daha fazla ihracat için yatırım ve teknolojik yeniliklere açıktır.

Evinde Konfor. İşinde Konfor.

Evinizin ve çalışma alanınızın sizler için ne demek olduğunu biliyoruz, bu nedenle evinizde hayatı mümkün olan en iyi hale getirmenize yardım etmek istiyoruz. Daha iyi görünümlü mobilyalar ve daha fonksiyonel kullanım alanları oluşturabilmek için sürekli gelişime açık olan Mepa, bireylerin ve ailelerin yaşam kalitesini ön planda tutar.

Tasarımlarınıza ve Yaşamınıza ilham Oluyoruz

Mepa dünya çapında tasarım ve üretim trendlerini takip ederek, yenilikçi bakış açısı ile harmanlayarak daha fonksiyonel mobilyalar ve daha kusursuz tasarımlar sağlar. Tasarım sürecine bütünsel bakış açısı ile yaklaşarak sadece tasarım değil ihtiyaçları uygun tasarımların doğruluğuna inanır.
Geleceğin mobilyasını beraber tasarlıyor ve birlikte hareket etmenin gücüne inanıyoruz.

Çeşitlilik Herzaman Değerdir.

Pratik ve yaşama Değer katan Sürme kapak sistemleri, Elbise ve kişisel eşyalarımızın daha düzenli olmasını sağlayan sürgülü kapak mekanizmaları Ailenizle mutlu bir akşam yemeği için masa sistemleri, Dar alanları daha iyi kullanarak çocuklarınıza daha büyük oyun alanları yaratmak için katlanır kapak sistemleri,daha sessiz ve konforlu bir yaşam için yavaş ve sessiz çalışan fren sistemleri. evet hepsi hayatımızın gizli bir parçası.

Bilgilenme ve Ögrenmenize yardımcı oluyoruz.

Mepa tasarımdan üretim sürecinize kadar her aşamada sizlere katkı sunmayı istiyor. İş Süreclerinizde sizlere destek olmak için gerekli dokümantasyonlara ulaşmanızı sağlıyor. Mepa Bunun yanında sorunlara daha iyi çözümler bulmak için hep beraber hareket halinde olur. İş süreçlerinizi gel birlikte daha kaliteli ve karlı hale dönüştürelim.

Kaliteye inanıyoruz.

Mepa her zaman kalteli ve sektöre değer katan ürünler üretir. Mepa’nın kalite anlayışı sadece sağlam ve güvenilir ürünler üretmek değil aynı zamanda yaşam alanlarının kalitesini bir üst noktaya taşımaktır.
Mepa için kalite daha fonsiyonel, daha konforlu, daha dayanıklı ve çevreye daha az zarar veren ürünler üretir.

Müşterilerimiz ürünlerimizin Ortağıdır.

Mepa için iyi bir ortaklığın temeli güvene dayanır. İş ortaklarını iyi tanımak ve onlarla güvenilir iş ortaklıği yapmak Mepa için çok önemlidir. Ürünlerimizi tasarlarken iş ortaklarımızın düşüncelerini ön planda tutarak bu doğruluda en faydalı ürünleri üretir.
İş ortaklarına karşı, çalışanlarına, tedarikçilerine, topluma ve çevreye karşı güvenli ve şeffaf ortaklılar oluşturmak prensiblerimiz arasında ilk sırada yer alır.

İnovatif değerlerle yeni ilhamlar

Kurulduğu günden itibaren herzaman inovatif fikirlerin peşinden koşan Mepa sürgülü mekanizma başta olmak üzere mobilya ve aksesuarlarında yenilikçi ve ihtiyaca cevap veren ürünler üretmeyi hedefler. Mepa inovatif bakış açısını sadece ürünlerine değil iş süreçlerinde de yansıtır.

<