Mepa Hakkında Bir Şeyler Ara

Loading...

Mepa'da Arge

Mepa Ar-Ge yatırımlarına ara vermeden devam ederek, her yıl yeni ürünlerle iş ortaklarına yenilikçi çözümler sunarak, ilham vermektedir. Deneyimli Ar-Ge danışmanlarımız, endüstriyel ve bireysel alanda çözümler üretmektedir. Mepa’nın uzman Ar-Ge ekibi mobilya sektörüne yeni ve farklı deneyimler sunmak için çalışmaktadır.

Tasarımın Şekillenmesi

Mepa teknolojik yenilikleri ve trendleri takip ederek, iş ortaklarına her yıl yeni ürünler sunmak için çalışmaktadır. Tasarımda misyonumuz yaşamı kolaylaştıran, kurulumu ve kullanımı kolay ürünler üretmektir. Mepa tüm değerleri bir araya getirerek yenilikçi, fonksiyonel ve hayatı kolaylaştıran tasarımlar sunmayı amaçlamaktadır.

Mepa, yaratıcı uygulamalarla geliştirdiği tasarım kültürünü mobilyalara ve yaşam alanlarına yansıtmaktadır. Tasarımın yalnızca estetikle ilgili bir kavram olmadığına; iyi bir tasarımın inovasyon içermesi, kullanıcıların farkında olmadığı ek fonksiyonlarla zenginleştirilmesi gerektiğine inanmaktadır.

Mepa, Ar-Ge ile bütünleşen, teknolojiden yararlanan, bilgi birikimi ile harmanlanan tasarımın; özgün, net ve yalın olmasına önem vermektedir.

Prototip Ürün & Üretilmesi

Tasarım, ürün geliştirme, prototipleme süreci ve ardından ürün işlevinin kanıtlanması Mepa’nın üretim kültürünün bir parçasıdır. Tasarımın şekillenmesinin ardından ilk protatip ürünler üretilerek ve birçok kalite testine tabi tutularak ürünlerde uygulaması yapılmaktadır.

Mepa protatip ürünlerde her zaman şu soruları sorar: “Bu ürün yaşamı kolaylaştırır mı?”, “Kolay monte edilebiliyor mu?”, “Mobilyalara değer katabilir mi?”. Mepa her zaman tasarım ve prototip aşamasındaki ürünlerde kalite, fonksiyonellik, kolay kurulum ve uygun maliyetleri iş ortaklarına sunmayı amaç ve ilke edinmiştir.

Satış & Lojistik

Mepa, tasarım ve protatip sonrası onaydan geçen ürünlerini iş ortaklarının kulanımına sunmak için satış süreçlerini lojistik imkanlarıyla desteklemektedir. Tasarım, Ar-Ge, lojistik altyapıları ile daha iyi bir yaşam oluşturabilmek için yeni ürünler üreterek, Türkiye ve dünyanın 100 farklı ülkesine göndermektedir.

Mepa, tüm dünya için teknoloji ve yenilik üretme bilinciyle durmaksızın hareket eder.

<