Mepa Hakkında Bir Şeyler Ara

Loading...

Mepa'da Arge

Mepa Arge yatırımlarına ara vermden devam etmekte olup.her yıl yeni ürünlerle sizlere fikir ve ilham olmaya devam etmektedir. Arge Danışmanlarımız sizlere endüstriyel ve bireysel sorunlarda çözümler üretmeye devam eder. Mepanın mükemmel arge ekibiyle çalışmak sizlere mobilyada daha farklı deneyimler sunar.

Tasarımın Şekillenmesi

Mepa teknlojik yenilikleri ve trendleri takib ederek sizlere heryıl yeni ürünlerin sunumu için öalışmaktadır. tasarımda misyonumuz yaşamı kolaylaştıran kullanımı kolay ve kurumulumu kolay ürünler üretmektir.tüm bu değerleri bir araya getirerek yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran tasarımlar sunmayı amaçlar.

Mepa, yaratıcı uygulamalarla tasarım kültürünü yaşam alanlarına yansıtıyor. Tasarımın yalnızca estetikle ilgili bir kavram olmadığına; iyi bir tasarımın inovasyon içermesi, kullanıcıların farkında olmadığı ek fonksiyonlarla zenginleştirilmesi gerektiğine inanıyor. ArGe ile bütünleşen, teknolojiden yararlanan, bilgi birikimine dayanan tasarımın; özgün, net ve yalın olmasına, yeni ve akıllı teknolojiler içermesine önem veriyor.

Prototip Ürün & Üretilmesi

Hızlı Prototipleme ürün geliştirme sürecinin tasarım doğrulanması ve ürün işlevinin kanıtlanması mepanın üretim kültürünün bir parçasıdır. tasarımın şekillenmesi sonrası ilk protatip ürünlerimizi üretiyor.bir çok kalite testlerine tabi tutuktan sonra gerçek ürünlerde uygulamasını yapıyoruz protatip ürünlerde hep şu soruyu soruyoruz. Bu yaşamı kolaylaştırdımı ? kolay montaj edilebiliyormu ? Yaşamımıza değer katabilirmi.

Mepa herzaman protatip ve tasarım aşamasındaki ürettiği ürünlerde kalite,fonksiyonellik ,kolay kurulum ve uygun maliyetleri müşterilerine sunmayı amaç ve ilke edinmiştir.

Satış & Lojistik

Tasarım ve protatip üründe onaydan geçen ürünlerimizi sizlerin kulanımına sunmak için satış süreçlerini lojistik imkanlarımızla desteklereyerek türkiyede ve dünyanın 100 ülesinde yaşamları kolaylaştırmak için gönderiyoruz. tasarım,arge,lojistik destekle beraber size daha iyi yaşam oluşturmak için biz herzaman üretime devam ediyoruz.

Mepa bu ülke ve insanları için teknoloji ve yenilik üretmeye devam ediyor. bu bilinçle durmaksızın hep hareket halindedir.